Teknoloji

Bang-On Balls: Chronicles 5 Ekim’de Konsollar ve PC için Çıkıyor

 
Yayıncı Untold Tales ve geliştirici Exit Plan, Bang-On Balls: Chronicles’ın tam sürümünün 5 Ekim’de PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için Steam’de, daha sonraki bir tarihte ise PlayStation 5 ve Xbox Series için yayınlanacağını duyurdu. duyurdu.
 
Açık dünya sandbox macera oyunu ilk olarak 3 Mart 2021’de Steam üzerinden PC için erken erişime sunuldu.
 
Exit Plan kurucu ortağı Damien Monnier bir basın açıklamasında, “Kariyerimiz boyunca birçok alanda çok yüksek düzeyde üretim gerektiren oyunlar yaptık” dedi. “Sıkı kontroller, çeşitli oynanış, akıllı seviye tasarımı, çok sayıda içerik, karmaşık yapay zeka sistemleri, liste uzayıp gidiyor. Bütün bunlar, bu devasa “Haritalar saatlerce canlı ve eğlenceli bir şekilde oynanabilecek şekildedir. Oyun temel olarak oyunculara yapacak çeşitli şeylerle dolu ama her zaman eğlenceli olan bir şey verme fikri üzerine inşa edilmiştir. oynamak için” dedi.
 
Bang-On Balls: Chronicles’da tıklım tıklım dolu açık dünyalara gireceksiniz. Düşmanları ve bölüm sonu canavarı savaşlarını alt edin, heyecan verici mücadelelere katılın ve çok sayıda gizli sırrı ortaya çıkarın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu