Teknoloji

Space Engineers, 11 Mayıs’ta beta olarak PS4 ve PS5 konsollarına geliyor

 
Geliştirici Keen Software House, Space Engineers’ın PlayStation 5 ve PlayStation 4 sürümlerinin 11 Mayıs’ta beta olarak piyasaya çıkacağını duyurdu. Oyunun standart sürümü 28,49 dolar, Ultimate sürümü ise 88,49 dolardan satışa sunulacak.
 
Standart sürüm yalnızca temel oyunu içerirken, Ultimate Sürüm 150’den fazla yeni blok, 20’den fazla görünüm, 20’den fazla kelime ve daha fazlasını içerecek. Her iki sürüm için de ön sipariş veren kullanıcılar ücretsiz indirilebilir içerik “Automatrons” alacaklar.
 
Uzay temalı üs kurma oyunu
 
 
 
Üs inşa eden hayatta kalma oyunu Space Engineers, Playstation 4 ve PS5 konsolları için piyasaya sürüldüğünde mevcut Xbox Series, Xbox One ve PC (Steam) sürümleriyle tam çapraz oyunu destekleyecektir. Online odaklı bu yapımda arkadaşlarınızı davet edecek ve uzun bir yolculuğa çıkacaksınız.
 
Space Engineers gerçekçi bir fizik motoruna sahip bir yapıyı bizlere aktarıyor. Oyundaki her şey birleştirilebilir, birleştirilebilir, her nesne hasar görebilir ve yok edilebilir. Oyun, tek oyunculu veya çok oyunculu modlarda oynanabilir.
 
Space Engineers PS4 – PS5 duyuru fragmanı
 
 
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu