Haber

Muğlalı masa tenisi sporcularından ‘zafer’ başarısı

MUĞLA (İGFA) –Muğla Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Masa Tenisi sporcuları, 09 Eylül 2023 tarihinde Köyceğiz Yeni Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen Zafer Kupası Masa Tenisi Turnuvası’nda farklı kategorilerde 7 madalya kazandı.

63 erkek ve 34 kadın sporcunun katıldığı turnuvaya Büyükşehir Belediyesi, 2 erkek ve 6 kadın sporcuyla katıldı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Masa Tenisi Sporcular Zafer Kupası Turnuvası’nda 5-9 Yaş Kızlar kategorisinde Aybige Feride Üstündağ ile birincilik, 5-9 Yaş Erkekler kategorisinde Tuna Görmek ile ikincilik, Defne Çiftçi ile birincilik ve Defne Çiftçi ile üçüncülük elde edildi. 10-14 Yaş Kızlar kategorisinde Ecrin Şenyüz. 10-14 Yaş Erkekler kategorisinde Mehmet Fazilet Demirtaş ile birinci, 15-20 Yaş Kızlar kategorisinde Defne Su Öztürk ile birinci, Melek Dursun ile ikinci, Ecem Bodur ile üçüncü oldu. Turnuvaya antrenörleri Hıdır Ay ve Hale Balım Üstündağ eşliğinde katılan Büyükşehir Belediyesi sporcuları, başarılı sonuçlar elde ederek 4 altın, 2 gümüş ve 2 bronz madalya kazandı.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü ile sporun her dalına destek verdiklerini, Muğla’yı ve Milli takımı başarıyla temsil edecek zeki, çevik, ahlaklı sporcular yetiştirmeyi hedeflediklerini söyledi. Büyükşehir sporcularının okçuluk, masa tenisi, güreş, voleybol ve daha birçok branşta başarılı sonuçlar elde ettiğini belirten Önder Gürün, Zafer Kupası’ndan madalyalarla dönen sporcuları ve antrenörleri Hıdır Ay ve Hale Balım Üstündağ’ı tebrik etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu